Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша PRO 220/50 ТАВ, Новинка,
Інкубатор виготовлений за спеціальною технологією, значно перевершує звичайний пінопласт за технічними характеристиками!
Енергозбереження + 25%
В Інкубаторах Теплуша ПРО встановлено Нове Програмне забезпечення, не використовуйте налаштування з інших інформаційних каналів, щоб уникнути некоректної роботи виробу перед використанням прочитайте інструкцію!
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний (від 1 до 24 разів на добу)
- Підсвітка всередині інкубаційної камери
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: турбо вентилятор
- Обігрів: теновий;
- Датчик вологості;
- Лічильник днів;
- Діапазон температури: 30 – 40 С;
- Діагностика помилок
- Живлення: 220В;
- Потужність: 30-80 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700х500х300;
- Вага: 5 кг.
- Килимок/сітка (залежно від комплектації)
- Піддони для води 4 шт або 1 шт суцільний
- Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина)
Комплект Поставки
- Інкубатор
- Знімний лоток повороту люкс 72
- Килимок/сітка
- Інструкція з гар талоном
- Пляшечка для води
- Шнур живлення
Місткість: 🐣
курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
Підходить для всіх видів яєць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ЕМ Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 200 ₴



