
Настільна газова плита на 3 конфорки с кришкою Yucel Турция (чорна) з редуктором + шланг
2 100 ₴
- Нет в наличии
- +380 (93) 559-28-81
- +380 (97) 325-99-68
Опис
Газова плита Yucel на 3 конфорки з кришкою Газовий таганок, плита газова Yücel 3 конфорки з кришкою Газовий таганок Yücel 3 конфорки з кришкою. Таганок призначений для використання тільки зі зрідженим газом, тип газу пропан, бутан. номінальній тиск 29 мбар. Має три дюралюмінієві конфорки.Потужність комфорок: права -1500 Вт: ліва - 1850 Вт; допоміжна 1000 Вт. Спереду розташовані регулятори сили полум'я із фіксацією малого полум'я. Технічні характеристики Габаритні розміри 60х37х10 см Контрольний клапан Витрата газу малої конфорки 87 г/год Витрата газу великої конфорки 120 г/год Виробник: Туреччина
Характеристики Газова плита Yucel на 3 конфорки з кришкою
Матеріал поверхні: емальована сталь. Колір - чорний
Основні характеристики Газова плита Yucel на 3 конфорки з кришкою
Тип: газова
Кількість конфорок: 3
Тип нагрівальних елементів конфорок: чавунні млинці
Управління: поворотні перемикачі
Матеріал решіток поверхні: емальована сталь
Особливості: регулювання потужності
Дисплей: без дисплея
Газ-контроль: є
Розміри та вага
Висота: 100; Ширина: 600; Глибина: 370; Вага: 4:
Додаткова інформація
Країна-виробник: Туреччина
В комплекті до плити:
Редуктор бытовий - Cavagna 37 mBar.
Рукав газовий - 1,5 метра (Белая Церковь).
Хомут червячний нержавійка - 2 шт.
Штуцер переходник газовой плити
Прокладки паронітові - 2шт.
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Потребляемая мощность | 4.35 Вт |
| Крышка | эмалированная |
| Основные | |
| Ширина плиты | 60 см |
| Вид плиты | Настольная |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Цвет корпуса | Черный |
| Варочная поверхность | газовая |
| Тип управления | Механическое |
| Производитель | Yucel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Турция |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Вес | 4 кг |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 3 |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Материал решетки | Эмалированная сталь |
| Количество газовых конфорок | 3 |
- Цена: 2 100 ₴

